Аргентинське танго


Аргентинське танго можна сміливо віднести до соціальних танців, які користуються всесвітньою популярністю вже більше століття.  Кількість танцюристів танго зростає з кожним днем, збільшується і кількість місць, де проводиться навчання аргентинському танго.

Що таке аргентинське танго? Особливості танцювального стилю

Під час танцю партнери не стільки демонструють пластичність чим притягають погляд руху, скільки розігрують невеликий душевний спектакль, у якому свої інтриги, драматургію  виражені оригінальною мовою танго. Звичайно, техніка відіграє велику роль, так як вона суттєво розширює можливості самовираження танцюристів, тим самим збагачуючи їх «мову». Однак на відміну від бальних танців, де основний акцент ставиться на класичні схеми, в танго дуже важлива гра і імпровізація. Уроки аргентинського танго допоможуть освоїти базові навички і рухи, в результаті чого навіть новачки зможуть легко зімпровізувати і створити власний оригінальний танець.

Аргентинське танго може подарувати незрівняний емоційний сплеск, за що його дуже цінують шанувальники. Кожен танець – це маленька пристрасть, особливий підйом, що виражає всі нереалізовані фантазії і мрії. До основних мотивів аргентинського танго відноситься панування чоловіка над жінкою і якась покірність. Пара створює власний інтимний світ, в якому танець будується виключно для двох.

Сьогодні є безліч бажаючих освоїти аргентинське танго Львів. Уроки для початківців стануть найкращим вибором! Досвідчені викладачі допоможуть з самих основ освоїти базові елементи, поступово ускладнюючи програму, підлаштовуючи її під учнів. У танго поєднуються широкі переходи, великі вільні і дрібні технічно складні рухи. При цьому не варто забувати і про імпровізацію!

Що взяти на уроки в школу аргентинського танго?

Чоловіки на перших порах можуть обійтися звичайними туфлями, без високого каблука і без довгих носів – щоб було досить зручно. Для дівчат підійдуть зручні туфельки на підборах, але без платформ і гострих шкарпеток. Надалі краще купити спеціальне взуття для танців. Багатьох дам дуже радують костюми: плаття для аргентинського танго яке підкреслює всі достоїнства фігури, вигідно демонструючи її глядачам.