Школа танців Львів


Школа  танго Львів сьогодні переживає черговий розквіт – з’являються все нові і нові майданчики з мілонга (танцювальними вечорами), відкриваються спеціалізовані студії, в школах загальних напрямків створюють заняття і курси. Все це сприяє ще більшому збільшенню популярності танго! Ще б пак, адже це прекрасний спосіб відпочити від турбот робочих буднів і провести час в приємній компанії, висловлюючи власний настрій в танці. Комусь більше будуть до душі веселі і швидкі мілонги, хтось віддасть перевагу більш спокійні і строгі заходи. Освоїти елегантні і привабливі рухи, навчитися рухатися під музику допоможуть курси танго у Львові.

Чому школа танців танго користується такою популярністю?

У цьому танці міститься пристрасть і експресія, які під час танцю виникають між партнерами під впливом близького контакту і прекрасної музики. Це дивовижно красиві елементи, які збирають масу захоплених поглядів від глядачів на змаганнях, фестивалях, мілонгах і навіть в нічних клубах.

Багато учнів звертаються до школи танго в пошуках однодумців, підняття настрою і прекрасно відпочинку. Найбільшу складність представляють перші кроки, які зажадають освоєння самих базових елементів і особливостей ведення. Однак уже через кілька занять учні відчувають себе досить впевнено, отримуючи справжнє задоволення від танцю.

Як проходять заняття в школі танго Львів?

Найпоширенішим і ефективним варіантом навчання є групові уроки танго. На одному занятті присутні відразу багато людей, що вносить різноманітність в тренування. Періодична зміна партнерів сприяє розкутістю, що дозволить танцюристам в подальшому більш впевнено почувати себе на мілонгах. З цієї ж причини не варто переживати через відсутність постійного партнера, так як за рахунок регулярної зміни партнерів в навчанні беруть участь всі бажаючі! Однак перш ніж прийти на заняття, краще заздалегідь уточнити цей момент в школі танго.

Багато пройдені на уроці рухи можуть швидко забутися. Тому, щоб підтримувати свою форму варто звернути увагу на танго клуб і практику. На них учні зможуть самостійно відпрацювати пройдений матеріал, навчитися відчувати себе природно на вечірках. Найчастіше школи пропонують додаткові уроки, спрямовані саме на практичне відпрацювання отриманих навичок, будь то техніка кроку, вправи на баланс, постановка корпусу або дисоціація.

Бажаєте записатись на заняття танго у Львові в школі «Milonguero» 

Телефонуйте: 0972482476 – Олег

Навчання танго проходить за адресою:

м. Львів, вул. Огієнка, 18