Танго клуб


Танго – це не просто танець, це немовби цілий світ, пізнавши  який один раз,не зможете залишити його. Це світ для двох, який є сповнений любов’ю і втратами, сумом та радістю, зустрічами та розставаннями. Музика танго проникає глибоко в душу і починає лунати у вашому серці, розділяючи з вами всі ваші почуття і переживання. Ви не вибираєте Танго, Танго Львів  вибирає Вас і полонить своїми мережами назавжди.

Аргентинське танго – це те, чим ми займаємося професійно, присвячуючи йому весь свій вільний час. Ми ніколи не стоїмо на місці, постійно вдосконалюємось самі і вчимо цьому інших. Ми віддаємо душу аргентинському танго, ми любимо танцювати танго і нам подобається музика танго, ми намагаємося прищепити це ж почуття своїм учням. На заняттях в нашій школі завжди цікаво, у нас багато нових ідей і ми знаємо як пояснити матеріал так, щоб він став зрозумілий будь-якому танцюристу, не важливо, початківець він або професіонал. Наша школа аргентинського танго працює уже багато років, і за цей час ми виростили кілька поколінь хороших танцюристів, намагаючись віддати все, що знаємо і вміємо самі, і навіть більше цього.

Аргентинське танго, це соціальний танець, а значить навчитися танцювати може кожен охочий, в будь-якому віці. Зробіть перший крок, запишіться в починаючу групу, і ми навчимо вас танцювати, навіть якщо ви ніколи раніше не займалися ніякими танцями. Відкрийте для себе новий світ з нами  клуб танго  «Milonguero».